Witam serdecznie,
Psi dom znalazłam przez internet. Szukałam przytulnego, ciepłego, rozsądnego cenowo i przede wszystkim bezpiecznego miejsca dla naszego rocznego Bichona, Kevina, na czas naszego dwutygodniowego wylotu za granicę. Podczas rozmowy telefonicznej właściciele Psiego domu wydali mi się niezwykle sympatyczni, fachowi, i kompetentni. I tak też jest w istocie. Kevin po dwutygodniowym pobycie w Psim domu wrócił z nowymi umiejętnościami. Dostaliśmy też mnóstwo wartościowych porad jak postępować z Kevin ‘em aby wyeliminować jego trudne do zaakceptowania zachowania. Pan Robert jest wspaniałym psim behawiorystą, a Pani Jagoda chodzącym ciepłem.
Od tego czasu Kevin mieszkał w psim domu już parokrotnie i widzę po radości, jaką okazuje przyjeżdżając tam, że jest w Psim domu szczęśliwy i czuje się tam bezpiecznie, a co za tym idzie my również!
Pozdrawiam serdecznie,
Anna Dereszowska


Witam,
Z hotelu u Pani Jagody nasz pies korzystał dwukrotnie i zawsze wracał zadowolony.
Kontakt z właścicielami dobry, zawsze otrzymywaliśmy informację w postaci zdjęcia, smsa, filmiku.
Ogólnie byliśmy zadowoleni.
Dorota Sz.
Witam serdecznie,chciałabym podziękować Państwu za opiekę nad suczką Emmą która była przez tydzień w psim domu.Jesteśmy bardzo zadowoleni z super opieki nad Emmą i z rewelacyjnych warunków w jakich mogą przebywać tam zwierzaki. Pierwszy raz spotkałam się z tym iż pieski mogą swobodnie korzystać z dużego salonu wyposażonego w kanapy i mają duży do dyspozycji ogród a raczej kawał lasu.Jestem pewna,że każdemu psiakowi będzie tam jak w domu i z całą pewnością polecę ten hotel każdemu kto będzie chciał umieścić tam swojego pupila.

Dziękuję serdecznie i pozdrawiam 

Agnieszka B.


Bardzo Państwu dziękuję za opiekę nad moją (niezupełnie ucywilizowaną) sunią - Lawą. Dziękuję za cierpliwość pierwszej - trudnej -nocy i za wspaniałe podejście do mojej suni po przejściach. Lawa wróciła do domu radosna, bez żadnych oznak stresu. Bardzo bardzo dziękuję i pozdrawiam
Krzysztofa Marzec-Gacka
Chciałbym podzielić się opinią na temat hotelu Psi Dom . Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnej obsługi oraz wielkiej empatii dla psów Przez tydzień mój pies gościł w tym hotelu i jestem z tego pobytu bardzo zadowolony.Gorąco polecam wszystkim którzy chcą oddać psa w dobre ręce i nie martwić się na urlopie co się z psem dzieje , ja gorąco polecam i na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług Hotelu dla psów Psi Dom.
Marcin L.


Wielokrotnie korzystaliśmy z usług Psiego Domu i byliśmy zadowoleni z opieki. Nasz psiak wracał z pobytu szczęśliwy i wybiegany. Miał dłuższe spacery niż z nami oraz towarzystwo innych psiaków. Wszystkie pobyty odbyły się bez jakichkolwiek problemów, a kontakt z opiekunami był wyśmienity.


Radosław   Kordziukiewicz


Dzień dobry
Nasz piesek przebywał tydzień w Psim Domu i jesteśmy bardzo zadowoleni z jego pobytu. Właściciele codziennie byli z nami w kontakcie i na bieżąco relacjonowali jak nasz Koksik się sprawuje. Poza doskonałą opieką którą miał zapewnioną, został nauczony chodzić przy nodze, czego nam się nie udało go wcześniej  nauczyć :-)
Dostaliśmy również mnóstwo cennych wskazówek, które staramy się wykorzystywać w wychowaniu naszego pupila.
Bardzo serdecznie polecam Psi Dom.
Pozdrawiam Arleta Złoch


W imieniu swoim I, przede wszystkim, mojego pieska Orhana chciałabym bardzo podziękować Psiemu Domowi, że jest. To najlepszy psi hotel jaki można sobie wymarzyć dla naszych czworonożnych przyjaciół. Zaangażowanie właścicieli, ich ciepłe i empatyczne podejście do zwierzaków, codzienna  opieka zasługują na słowa najwyższego uznania.
Nie spotkałam się nigdzie wcześniej z takim podejściem do pieska - każdy jest traktowany indywidualnie i z pełna wyrozumiałością. Najlepszym dowodem na to, jak cudowne jest to miejsce, jest sam Orhan - kiedy przywożę go do Psiego Domu, to się wyrywa i skacze z radości, a jak przyjeżdżam na koniec pobytu, to jest wręcz obrażony, ze zabieram go do domu. Psi raj :).
Dziękuję!

Agnieszka F.


Nasze dwa psy, Lea i Charlie, miały przyjemność spędzić kilka dni w "Psim domu". Były otoczone troskliwą i fachową opieką, a codzienna relacja tekstowo- fotograficzna, uspokajała właścicieli.
Dlatego każdemu miłośnikowi czworonogów, z czystym sumieniem, będę polecał to miejsce.


Z poważaniem
Daniel Grabski


Pies - Sonia.
Zostawiałam moją Sonie w Psim Domu juz kilka razy i jestem miło zaskoczona z opieki jaką otrzymywał mój pies.Po zostawieniu pieska Właściciele informowali co i jak, przesyłają zdjęcia co u mnie zdecydowanie zmniejsza tęsknotę